Näpunäiteid Halva Krediidivõimega Väikelaenu Heakskiitmiseks

Näpunäiteid halva krediidivõimega väikelaenu saamiseks

Laenu heakskiidu saamine võib olla keeruline, kui teil on halb krediit (tavaliselt peetakse krediidiskooriks alla 580).[4] Halb krediidivõime ei tähenda aga tingimata, et te ei kvalifitseeru laenu saamiseks. Siin on mõned näpunäited, kuidas parandada oma võimalusi saada heakskiitu väikese isikliku laenu saamiseks, kui teil on halb krediit.

Kontrollige ja parandage oma krediidiskoori

Enne laenu taotlemist kontrollige oma krediidiaruandeid ja hindeid, et saaksite teada, kus te seisate. Saate oma krediidiaruannetele kord aastas tasuta juurde pääseda saidilt. Samuti on palju veebisaite, kus saate oma krediidiskoore tasuta vaadata.

Kui võimalik, keskenduge enne laenu taotlemist 6–12 kuud oma krediidiskoori parandamisele. Makske kõik arved õigeaegselt, tasuge saldod, vaidlustage kõik vead oma krediidiaruannetes jne. Isegi väike tõus võib teie laenuvõimalusi laiendada.

Võrdluspoodide laenuandjad

Võrrelge mitme laenuandja laenupakkumisi, sealhulgas pankade, krediidiühistute, veebilaenuandjate ja vastastikuste laenuplatvormide laenupakkumisi. Igaüks hindab laenutaotlusi erinevalt – üks võib teid heaks kiita, kui teine mitte. Keskenduge halbadele laenudele spetsialiseerunud laenuandjatele. Parima laenu leidmiseks võrrelge intressimäärasid, tasusid, laenusummasid, tingimusi jne.

Taotlege tagatisega laenu

Tagatud laenud nõuavad tagatist, tavaliselt hoiukonto või hoiusertifikaadi kujul. Kui laenuandja on heaks kiidetud, võib teie tagatise maksejõuetuse korral arestida. Turvalisus vähendab nende riski, muutes heakskiidu tõenäolisemaks. Ka intressimäärad on tavaliselt madalamad võrreldes tagatiseta halbade laenudega.

Tooge kaasa kaasandja

Hea sissetuleku ja kõrge krediidiskooriga krediidivõimelise kaasaja lisamine võib suurendada teie laenutaotluse heakskiitmise võimalusi. Nad vastutaksid samavõrra laenu tagasimaksmise eest, kui teie maksejõuetus ei täida. Veenduge, et kaasaja mõistab riski, mida nad võtavad.

Selgitage varasemaid krediidiprobleeme

Taotluse esitamisel selgitage kõiki varasemaid krediidiprobleeme. Näiteks suured ravikulud, töökaotus või muud raskused. See võib aidata laenuandjal ainulaadsetest asjaoludest aru saada.

Alusta väikesest

Kui taotlete algul väiksemat laenusummat, võib teil olla edukam heakskiidu saamine. Pärast mõne õigeaegse makse tegemist saate hiljem taotleda laenusumma suurendamist. Väikesest alustamine võib aidata luua usaldust laenuandjaga.

SMS-laenud Euroopas

SMS-laenud võimaldavad Euroopa tarbijatel laenata väikese rahasumma (tavaliselt 50–500 eurot), saates laenuandjale mobiiltelefonilt sõnumi. Seejärel kantakse raha otse laenuvõtja pangakontole.

Kinnituse saamiseks saadavad laenuvõtjad laenuandja üksikasjad, nagu nimi, sünniaeg, sissetulek ja pangakonto teave. Laenuandja teeb tavaliselt sisemiste hindamismudelite põhjal kohese otsuse laenu heakskiitmise või tagasilükkamise kohta. Need mudelid võtavad arvesse selliseid tegureid nagu laenuvõtja sissetulek, olemasolev võlg ja krediidiajalugu.

SMS laenu intressimäärad on üldiselt väga kõrged võrreldes traditsiooniliste laenudega. Mõned laenuandjad nõuavad üle 1000% krediidi kulukuse määra. Laenuvõtjad peavad raha tagasi maksma järgmisel palgapäeval, tavaliselt 14-30 päeva jooksul. Kui laenu õigel ajal tagasi ei maksta, võivad viivised ja trahvid kiiresti koguneda.

Kuigi SMS-laenud pakuvad kiiret sularaha, muudavad need kõrged kulud pikaajaliseks laenuks sobimatuks. Neid tuleks kasutada ainult viimase abinõuna hädaolukordades. Laenuvõtjatel peaks olema plaan raha võimalikult kiiresti tagasi maksta.

Järeldus

Halva krediidivõimega laenude heakskiidu saamine nõuab lisapingutusi, kuid paljudel juhtudel on see võimalik. Kontrollige kindlasti oma krediiti, ostke mitu laenuandjat, võtke vajadusel kaasa kaasandja ja selgitage varasemaid krediidiprobleeme.

Kaaluge tagatisega laenuga alustamist väikesest ja seejärel suuremate summade taotlemist, kui olete loonud positiivse makseajaloo. Võimaluse korral vältige ülikalleid laenuvõimalusi, nagu palgapäevalaenud või SMS-laenud.

Scroll to Top