REKLAAMPINDADE MÜÜK

Reklaam haagistel: SUUR PIND, MULJETAVALDAV JA EKSLUSIIVNE

Meie haagistereklaami ja Teie muljetavaldavate reklaamide abil haagistel jõuate otse ostujõuliste sihtrühmade juurde. Reklaam haagistel on ainus reklaamivorm, mis on lubatud tänavatel ja maanteedel. Mitte ükski muu reklaamivorm ei saa Teie kampaaniat segada.

Tänu liikumisele ja teie reklaami muljetavaldavale esitusele jäävad nad lihtsasti meelde ja neile elatakse kaasa. Eksklusiivne, arusaadav ja mõõdetava kasuga.

Suurem ulatus ja sagedus tänu reklaamile haagistel

Reklaamsõnumi esitamine kuni 80 ruutmeetri suurustel mobiilsetel pindadel, suur läbisõit kuni 185 000 km aastas ja atraktiivsed marsruudid suurendavad teie kampaania ja välireklaami ulatust.

Uuringud näitavad, et reklaam haagistel tagab pideva mõjuulatuse ja pikaajalise toime. Juba üksainus reklaamiga veoauto ja mobiilne reklaamplakat veoauto tagaosas saavutab iga päev kuni 50 000 BKC-d (bruto-kontaktivõimalust ühe reklaami kohta kuus).

IMG_6748

Meie juures tellite reklaami oma soovi kohaselt.

Kampaaniate reklaamipiirkonnad ja toimumise ajad saab valida individuaalselt.
Veoautopargi kasutuspiirkond määratakse soovi kohaselt kas regionaalne, riigipiiride ülene, riiklik või kogu Euroopat hõlmav

Kampaania ajavahemiku saab tellida paindlikult ja reklaamiformaadist olenevalt: alates 1 kuust kuni 24 kuuni.

Teenuse REKLAAM HAAGISEL raames viiakse teie mobiilne reklaam ja reklaamkampaania otse Teie sihtrühma juurde. Meie veoautopark liikleb selleks regulaarselt linnades, asulates, teedel ja liiklussõlmpunktides.

Teie suure formaadiga reklaamsõnum saab pilkude püüdjaks ja on möödasõidul kõigi vaatajate vaateväljas.

KÜSIGE PAKKUMIST!

IMG_4542