Kleebised

Kasutame kleebiste ja bännerite trükkimiseks Epson printerit, mis võimaldab trükkida 160cm laiusele materjalile. Trükkida saab kleebisele, paberile ja PVC-kangale ja teistele enamlevinud materjalidele.

REKLAAMKLEEBISED/TOOTEKLEEBISED

– anna oma reklaamile särtsu!

Reklaamkleebiseid on võimalik valmistada erinevate tehnoloogiate ja materjalidega. Meilt saate tellida sellise kujunduse, värvi ja kujuga kleebise, nagu soovite ja seda kas sise- või välistingimustesse.

AUTOKLEEBISED

– liikuv reklaam!

Kleebised autol on hea müügivahend, sinna saab kleepida firma sümboolikat, kontaktandmeid, kampaaniate infot ja kõike muud. Lihtne muuta ka oma isikliku auto värvi!

VAATEAKNAKLEEBISED

– Tõmba tähelepanu enda aknale!

Kleebised akendele ja vitriinidele võivad sisaldada reklaamteksti või fotosid. Seda kasutatakse kaupluste akendel nii pilkupüüdvaks kui ja informatiivseks edasikandmiseks.

MAGNETKLEEBISED

– hakka silma!

Magnetkleebised on väga sobilikud autodele või külmikutele. Need on lihtsasti eemaldatavad ja näevad efektsed välja (need võib teha ka erikujulised: ümmargused, teie firma logo kujuga, jne).

ETIKETID

– Et kaup oleks korrektne!

Kleebised akendele ja vitriinidele võivad sisaldada reklaamteksti või fotosid. Seda kasutatakse kaupluste akendel nii pilkupüüdvaks kui ja informatiivseks edasikandmiseks.

FOTOKLAAS

– Moodne disainelement!

Printklaas ehk fotoklaas pakub rohkelt huvitavaid kasutusvõimalusi nii sisustuses kui välispiiretes. Too värvid kööki ja vannituppa!

DEKORATIIVKLEEBISED

– Kaunis keskkond tagab hea tuju!

Muuda oma kodu või kontor isikupäraseks. Dekaratiivkleebiseid saad kasutada erinevates kohtades: seinad, põrandad, peeglid, mööbel ja palju muud.

AKENDE TURVAKILETAMINE JA TOONIMINE

– Muuda oma ruum või sõiduk hubasemaks!

Turva- ja dekoratiivkleebiseid klaasist vitriinidele ja hoonete klaasfassaadidele. Erinevaid kiled akende kaitseks päikese eest või akna läbipaistvuse vähendamiseks.
Paigaldame nii toon- kui turvakilesid hoonete ja sõidukite akendele. Toonkilede eesmärgiks on vähendada akna läbipaistvust ja kaitsta intensiivse päikesevalguse eest. Turvakiled muudavad keerulisemaks aknaklaasi purustamise.